ଖବର

ମୁସଲମାନମାନଙ୍କର ପୃଥିବୀର ସମସ୍ତ ଦେଶକୁ ମୁସଲିମ୍ ରାଷ୍ଟ୍ର ରେ ପରିଣତ କରିବାର ଯୋଜନା ଓ କାର୍ଯ୍ୟପ୍ରଣାଳୀ।

ଏହାକୁ UCC କେବଳ ପ୍ରତିହତ କରିବ।

1. ସେମାନେ ଯେକୌଣସି ଦେଶରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ( ପଦ୍ଧତି ହେଲା। ଆକ୍ରମଣ / ପଳାୟନ / ଆଶ୍ରୟ)

2. ଧିରେ ଧିରେ ଭୋଟ୍ ଦେବାର ଅଧିକାର ମାଗିବେ।

3. ଭୋଟ୍ ଦେବାର ଅଧିକାର ପାଇବା ପରେ କେବଳ ମୁସଲମାନ ନେତା ଏବଂ ଦଳଗୁଡିକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ ।

4. ଏକ ପୃଥକ ନିୟମ (ଶାରିଆ ନିୟମ) ଦାବି କରିବେ ।

6. ଅସଂଖ୍ଯ ପିଲା ଜନ୍ମ କରିଦେ ଏବଂ ଜନସଂଖ୍ୟା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଜାରି ରଖିବେ।

7. ଯେଉଁ ଦେଶରେ ଥିବେ ସେ ଦେଶ ଅଲଗା (ଶାରିଆ) ନିୟମକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କଲେ ,ଅଲଗା ଦେଶ ପାଇଁ ଦାବି କରିବେ ।

8. ତା’ପରେ ଦଙ୍ଗା, ହତ୍ୟା, ବଳାତ୍କାର ଚାଲୁ ରହିବ ।

9. ଯେତେବେଳେ ବିପରୀତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି, ପୁନର୍ବାର ପୀଡିତା କାର୍ଡ( Minority card) ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଯାହା ଏବେ ଭାରତରେ ଚାଲୁ ରହିଛି।

ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ମୋଦୀଜି 2001 ମସିହାରେ ନିଜେ ଅତି ସରଳ ଶବ୍ଦରେ ମୁସଲମାନମାନେ ପୃଥିବୀକୁ ଇସ୍ଲାମିକ ପୃଥିବୀରେ ପରିଣତ କରିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ବିଷୟରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିଥିଲେ! ମୋଦୀ ଜୀ କହିଥିଲେ-

ମୁସଲିମ ଜିହାଦୀମାନଙ୍କର ଏକ ରାଜନୈତିକ ରୋଡମ୍ୟାପ ଅଛି, ସେମାନେ ବିଶ୍ୱକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ତିନି ରାସ୍ତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି।ଗୋଟିଏ ଦାରୁଲ ଅମାନ,ଦ୍ୱିତୀୟ ଦାରୁଲ ହରବ, ଏବଂ ତୃତୀୟ ଟି ଦାରୁଲ ଇସଲାମ!

1. ଦାରୁଲ ଅମାନର ଅର୍ଥ ଯେଉଁଠାରେ ଇସଲାମ ପହଞ୍ଚିଯାଇଛି , କିନ୍ତୁ ମୁସଲମାନ ମାନଙ୍କର କିଛି କରିବାପାଇଁ ଶକ୍ତି ନାହିଁ ସେଠାରେ ଦାରୁଲ ଅମାନ କାର୍ୟ କରିବ।!ସେଠାରେ ସେମାନେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଣେଇ ହେବେ।

2 .ଦାରୁଲ ହରବ ବିବାଦର ପାଠ। ଯେଉଁଠାରେ ଶକ୍ତି ଅଛି ସେଠାରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବେ , ତାଙ୍କର ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିବେ ! ସେଠାରେ ସାରିଆ ନିଅମ ଲାଗୁକରିବା ପାଇଁ ବଳ ପ୍ରୟୋଗ କରିବେ । ଏବେ ଫ୍ରାନ୍ସ ଏହା ଭୋଗିବାକୁ ଯାଉଛି।

3. ତୃତୀୟଟି ହେଉଛି ଦାରୁଲ ଇସଲାମ! ଏହାର ଅର୍ଥ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ଇସଲାମରେ ପରିଣତ କରାଯିବା “

ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତ ବର୍ଷର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥତି ଅନୁସାରେ ଉପରୋକ୍ତ ତିନିଗୋଟି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମୁସଲମାନ ମାନେ ଜାରିରଖିଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ଭାରତ ବର୍ଷରେ କେନ୍ଦ୍ରସରକାର ମୋଦିଜୀଙ୍କ ଆବିର୍ଭାବ ମୁସଲମାନ ମାନଙ୍କର ବ୍ୟାପକତାକୁ ମନ୍ଥର କରିଦେଇଛି। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀଜୀ ଓ ଆସାମର ମାନ୍ୟବର ମୂଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀ ହେମନ୍ତ ବିଶ୍ବଶର୍ମା ମଧ୍ଯ ମୁସଲମାନ ମାନଙ୍କର ବିସ୍ତାରବାଦିତା ଉପରେ ରୋକ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଆମ ଦେଶରେ UCC ଲାଗୁହେବା ଦରକାର।

ଆସନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ହିନ୍ଦୁ UCC ସପକ୍ଷରେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button